Hakkımızda

Pespektif Teknoloji ve Pazarlama Hizmetleri internet pazarını yakından takip ederek, ulusal ve uluslararası mecraların yeni trendlere adaptasyonunu yakından izlemektedir.

Firmamızın, internet teknolojilerini 20 yılı aşkın süredir, yakından takip eden profesyonelleri, sizlere dijital platformun, geleneksel pazarlama mecralarına benzer bir mantıkla kullanımı konusunda çözüm ortaklığı sağlayacaktır. Dijital pazarlamanın, klasik işletme yönetimi teorilerine uygun kullanımından, bilgi teknolojilerinin kurumunuzun destek süreçleri olduğu bilinciyle, efektif bir şekilde işlemesi için kullanımına kadar geniş bir bakış açısıyla sizlere hizmet sunacağını taahhüt etmektedir.

İnternet teknolojileri hakkında çözüm ortaklığımız, yazılım geçmişimizin katkısıyla, kurumsal tanıtım sitelerinden, online alışveriş sitelerine kadar olan geniş yelpazede, web ve mobil tabanlı uygulamaların, sistem ve süreç analizlerinden, yazılım mimarisinin ve veri tabanlarının tasarlanmasına, masa üstü uygulamalardan web ve mobile kadar olan bir çok platforma uygun butik yazılımların geliştirilmesini ve danışmanlığını sağlamayı taahhüt etmektedir.

Birçok ulusal ve uluslararası marka ile gerçekleştirmiş olduğumuz danışmanlık ve destek hizmetlerimizle başarısı örneklerle çoğaltılabilecek olan Dijital Pazarlama hizmetlerimiz ile Pazar ve Rekabet Analizinden, SWOT Analizine, Reklam Mecrası ve Araçları Seçiminden, Bütçe ve Hedeflerin belirlenmesine kadar olan süreçleri yönetmektedir. Arama Motoru Reklam ve Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimizle dijital mecrada etkin bir Tanıtım Pazarlama, kaliteli bir Müşteri Hizmetleri ve artan bir Satış grafiği sağlamayı taahhüt etmektedir.

Her yeni gün ile birlikte, daha fazla büyüyen internet pazarında, firmanızın tanıtım, pazarlama ve reklam çalışmalarını firmanız adına yürütmekten mutluluk duyacağız. Gelin pazar payınızı, dijital mecranın gücünü kullanarak, birlikte büyütelim.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun!

Abone olun ve ilgili tüm sektörinize ait bilgileri alın.